Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Відбулася урочиста церемонія вручення почесних грамот працівникам лісгоспу, учасникам АТО.


Назад Назад

У рамках заходу приуроченому до Дня Конституції України відбулася урочиста церемонія вручення почесних грамот працівникам лісгоспу, учасникам АТО.

Працівники ДП «Вигодський лісгосп» почали допомагати армії, із середини 2014 року, відтоді коли почалася війна на Донбасі, перечислюючи одноденні заробітки, посилали вагони лісоматеріалів для укріплення і будівництва бліндажей, ремонту покрівель і підлог у казармах бійців збройних сил України, забезпечували одягом, медикаментами, засобами індивідуального захисту та особистої гігієни. "Це був перший у воєнній історії випадок, коли волонтерський рух тягнув на собі війну," - пояснив представник оперативного командування «Захід» Андрій Рисюк, який прибув сьогодні (02.07.19 р.) у ДП «Вигодський лісгосп» за дорученням Генерального штабу Збройних Сил України. Андрій Рисюк подякував працівникам лісгоспу за значну волонтерську допомогу, за любов до Батьківщини і держави України.

— Мені дуже приємно сьогодні вручити нагороди працівникам Вашого лісгоспу! Ви і всі працівники ДП «Вигодський лісгосп», а також жителі Вигодської ОТГ— це потужна опора для нашої армії  та її підтримки. Навіть у найрозвиненіших державах світу суспільство потребує волонтерської допомоги, адже вони у різноманітний спосіб підтримують та надають допомогу в усіх сферах армійського життя. На мою думку, головне значення волонтерства лежить не стільки у матеріальній площині, а більше у людських взаєминах. Особливо цінне саме те тепло, яке передається від людини до людини, малюнки ваших дітей, і побажання маленьких художників бійцям, які передавалися на передову. Коли люди надають безкорисливу допомогу, вони отримують безцінні речі — стають духовно вищими, досконалішими, стають частиною того добра, на якому тримається світ. Тому в першу чергу хочу подякувати всім працівникам лісгоспу за їх небайдужість, за те, що не стояли осторонь у тяжкий час для нашої держави. Ваша щоденна робота та самовіддача заслуговують на найбільшу повагу! — підкреслив Андрій Рисюк.

Директор лісгоспу Матусевич Олександр Борисович також розповів, що підприємство допомагає не тільки діючій армії, але  і членам сімей воїнів-АТО. Зокрема, лісгосп виділяє їм дрова, а при необхідності - надає матеріальну допомогу. «Ми і надалі будемо підтримувати нашу армію, адже допомога чинній українській армії - це справа честі кожного з нас», - сказав директор лісгоспу.

В рамках заходу приуроченому до Дня Конституції України відбулася урочиста церемонія вручення почесних грамот учасникам АТО за їх участь в антитерористичний операції за активну і незламну громадянську позицію, участь у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, за надану допомогу підрозділам оперативного командування «Захід», реалізацію заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді.

02 липня за дорученням оперативного командування «Захід»  Андрій Рисюк передав Почесні Грамоти працівникам ДП «Вигодський лісгосп», колишнім учасникам АТО від командування Збройних Сил України, а саме лісорубу Людвиківського лісництва Менчаку Василю Миколайовичу (служив у 24-й бригаді оперативного командування «Захід»), майстру лісу Вишківського лісництва Бриняку Ігору Адамовичу (служив у 26-й Бердичівській бригаді) та голові профкому лісгоспу Воробець Галині Миколаївні за значний особистий вклад у волонтерському русі.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX