Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Завершення закладки алеї пам’яті присвяченій воїнам АТО фронтовикам-лісівникам


Назад Назад

Завершення закладки алеї пам’яті присвяченій воїнам АТО фронтовикам-лісівникам біля контори Шевченківського лісництва

 З ініціативи адміністрації ДП «Вигодське лісове господарство» за активної підтримки лісничого Шевченківського лісництва Тисяка Василя Васильовича, а також фронтовиків АТО, які працюють зараз в лісовому господарстві, 19 квітня відбулася церемонія завершення закладки алеї пам’яті присвяченій воїнам АТО фронтовикам-лісівникам біля контори Шевченківського лісництва.

На завершення закладки алеї прийняли участь головний лісничий ДП «Вигодське лісове господарство» Штука Віталій Анатолієвич, начальник відділу лісового господарства Оріхівський Степан Миколайович, головний менеджер з адміністративної діяльності Малета Євген Миколайович та працівник лісництва – майстер лісу Квецко Леся Михайлівна. Всі учасники заходу зібралися тут, щоб довершити закладку алеї пам’яті, яку розпочали ще в минулому році. Учасники міроприємства посадили вздовж огорожі лісництва 16 дерев, із них: 12 широколистяних лип і 4 дерева декоративного глоду. Потім в урочистій атмосфері біля церкви вшанували пам'ять воїнів-АТО, які героїчно загинули, захищаючи честь і незалежність України, згадали імена всіх воїнів-лісівників і віддали данину поваги їх мужності і героїзму.

 «Велика повага нашим героям – фронтовикам-лісівникам, які  захищали наш суверенітет і незалежність! Їх імена назавжди залишаться в нашій історії і в пам'яті майбутніх поколінь», - сказав головний лісничий Штука Віталій Анатолієвич. Головний лісничий додав, що ці липи, декоративний глід висаджуються тут як пам'ять про всіх воїнів-лісівників, які боролися за незалежність нашої країни. На цю алею-пам’яті зможе прийти будь-хто, хто побажає вшанувати  героїв, які боролися і гинули за Україну.

У майбутньому на скляних стелах будуть зображені фотографії з передової, а також імена і фотографії воїнів-лісівників, учасників АТО працівників лісового господарства. 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX