Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Працівники контори лісгоспу під час весняної толоки прибрали парк «Алея казок».


Назад Назад

Працівники контори ДП «Вигодське лісове господарство» під час весняної толоки прибрали і облагородили вигодський парк «Алея казок».  

 У п’ятницю, 19 квітня, всі працівники контори разом з адміністрацією ДП «Вигодське лісове господарство»  вийшли на весняну толоку у вигодський парк «Алея казок». Для того, щоб парк з приходом тепла зміг радувати жителів та гостей селища, працівники лісгоспу навели в ньому порядок. Роботи з прибирання почалися о 9:00. Весь необхідний інвентар-граблі, лопати, вили та рукавички надала адміністрація лісгоспу. Працівники контори лісгоспу прибрали сміття, листя і гілки, привели в порядок дитячий майданчик і алею.

Посадили маленькі деревця – чорний горіх, вздовж огорожі парку. За допомогою техніки вивезли пластикове сміття, листя, і пошкоджені дерева. Акція пройшла в рамках щорічної акції «Чисте довкілля».

Акція «Чисте довкілля» проводиться у нас не вперше. Мета якої - зробити наш парк чистішим і кращим для жителів і гостей селища. Цього разу в толоці взяли участь усі співробітники контори лісгоспу. Подібні акції потрібні і важливі, в першу чергу, тому що вони об'єднують колектив, роблять його єдиною монолітною командою.

«Думаю, що іншим підприємствам необхідно брати приклад, проводити толоки і залучати співробітників, це прищеплює певну культуру екологічної поведінки, яка дозволяє виховати у людей повагу до природи. Не потрібно смітити, природу потрібно берегти», - поділився свої враженнями після проведення толоки директор лісгоспу Матусевич Олександр Борисович.

«Я сама з села Лолин, працюю багато років на нашому підприємстві, беру участь у всіх акціях, що проводяться лісгоспом. Подібні заходи мені подобаються, так як я люблю підтримувати чистоту. Приємно усвідомлювати, що після нашого прибирання, парк став все-таки чистішим. Відповідно, і селище буде чистішим», - розповіла бухгалтер центральної бухгалтерії Воробець Галина Миколаївна.

«Проведення весняних толок необхідно, в першу чергу тому, що коли людина бачить чистоту, вона сама намагається не смітити », - впевнена учасниця акції - бухгалтер Гошовська Софія Степанівна.

У кожному дворі, в кожному місті на підприємстві, установі ми наводимо сьогодні порядок. Це добра, весняна традиція, підготовка до нашого свята із усіх свят - Дня Пасхи. Всі ми готуємося зустріти його в чистоті і охайності.

Підсумовуючи сказане, звертаємся до жителів та гостей селища Вигода берегти чистоту і порядок. Чисто не там де метуть, а там де не смітять!

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX