Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Семінар-нарада з керівниками та службами з охорони праці підприємств в Долинському районі.


Назад Назад

Семінар-нарада з керівниками та службами з охорони праці підприємств у Долинському районі.

   З метою профілактичної роботи щодо попередження виробничого травматизму на базі Державного підприємства «Вигодське лісове господарство»  за участю начальника Долинського відділення УВД Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Тисяк Людмили Йосипівни та головного спеціаліста-страхового експерта з охорони праці Долинського відділення УВД Фонду ССУ Цюка Ігора Миколайовича 17.04.2019 р. проведено семінар-нараду з керівниками і фахівцями з охорони праці підприємств в Долинському районі.

У семінарі - нараді брали участь: ДП «Болехівський лісгосп» Барчук Р.М., Безрукий Л., ДП «Брошнівський лісгосп» Коляджин І.Ф., Мицак С.В.; ДП «Осмолодський лісгосп» Завадецький І.; НГВУ «Долинанафтогаз» Рудевич Р.А.,Ротай І.М.; ТОВ «Уніплит» Шевчук Т.Б.; ТОВ «Транс-Захід» Закусило А.В.; ТОВ «Протектор» Гордієвич С.; ТОВ «Влад-плюс» Цюк Н.І.; Долинська ЦРЛ Крайник О.Т.; ТОВ «Долина АГРО» Базюк А.В., Неборачко Т.М.; ТОВ «Секюрайті» Харів Я.П.; Болехівський ККП Микитин Г.Є.; Долинський ККП Ільків Р.І.; Вигодський ККП Борис Я.Ю.; ТС «Партнер ТОВ» Сова З.В.; ТОВ «Інтер’єр» Гринюк І.О.; Голова асоціації деревообробників Соболевський І.М.; ПП «Костюк» Костюк І.Й.

Семінар - нарада проходила за таким порядком денним:

  1. Вступне слово начальника Долинського відділення УВД Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Тисяк Людмили Йосипівни.
  2. Презентація державного підприємства «Вигодське лісове господарство» - Матусевич Олександр Борисович.
  3. Про позитивний досвід роботи ДП «Вигодське лісове господарство» з організації роботи з охорони праці та профілактики травматизму – інженер з охорони праці Кузів Ігор Михайлович.
  4. Стан виробничого травматизму в області та районі за 2018 рік та роль служби охорони праці підприємств в посиленні профілактичної роботи по запобіганню виробничого травматизму-головний спеціаліст- страховий експерт з охорони праці Долинського відділення УВД Фонду ССУ Цюк Ігор Миколайович.
  5. Виступи учасників семінару.
  6. Різне

До відома учасників семінару - наради було доведено стан промислової безпеки та охорони праці, порівняльна динаміка виробничого травматизму на підприємствах, в організаціях та установах Долинського району.

Також присутні були ознайомлені з законодавчими і знову прийнятими нормативними правовими актами у сфері промислової безпеки та охорони праці,  з основними напрямками і організацією роботи служб охорони праці на підприємствах. 

В ході проведення семінару - наради акцентовано увагу присутніх на тому, що якщо працівники підприємств неухильно дотримуватимуться норм безпеки, а роботодавці сумлінно виконують вимоги законодавства про охорону праці, то тільки в цьому випадку знизиться виробничий травматизм, зменшиться кількість нещасних випадків на виробництві. Тому спільними зусиллями можна створити здорові і безпечні умови праці, мінімізувати загрози здоров'ю та життю працівників в їх виробничій діяльності.

Начальник Долинського відділення УВД Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Тисяк Людмила Йосипівна розповіла присутнім про особливості оплати праці на підприємствах, щодо гарантій і компенсацій, передбачених трудовим законодавством.

Головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Долинського відділення УВД Фонду ССУ Цюк Ігор Миколайович ознайомив учасників заходу про стан виробничого травматизму в області та районі за 2018 рік та роль служби охорони праці підприємств в посиленні профілактичної роботи по запобіганню виробничого травматизму, торкнувся питання правового регулювання оплати праці працівників, забезпечення безпечної життєдіяльності населення, організації роботи з протипожежного захисту підприємств, щодо створення безпечних умов праці в сфері цивільного захисту населення.

Після закінчення семінару - наради, його учасниками задані питання організаторам наради і фахівцям з потрібних тем, на які були надані вичерпні відповіді.

Учасники семінару-наради відзначили, що основну роль в забезпеченні дотримання вимог охорони праці, здійснення контролю за їх виконанням на підприємствах повинна відігравати служба охорони праці.

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX