Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

Тактико-спеціальні навчання з гасіння лісової пожежі


Назад Назад

Рятувальники Долинського підрозділу РВ УДНС і працівники лісової охорони Мало-Тур’янського лісництва відпрацювали взаємодію під час спільних навчань з гасіння лісової пожежі на оцінку «добре».

Такий головний підсумок тактико-спеціальних навчань «Готовність працівників лісової охорони ДП «Вигодський лісгосп» до пожежонебезпечного сезону 2019 року і організація міжвідомчої взаємодії при гасінні лісових пожеж». Такі навчання пройшли сьогодні (16 квітня) на території Мало-Тур’янського лісництва ДП «Вигодський лісгосп» в урочищі Дубина. Спільні дії рятувальників Долинського підрозділу РВ УДНС  та працівників лісової охорони лісництва за гасіння умовної пожежі була поставлена ​​оцінка «добре».

«Ми не повинні допустити на території лісництва жодної лісової пожежі», - поставив завдання перед присутніми лісничий Мало-Тур’янського лісництва Рак Андрій Юрійович.

Після чого була дано старт на проведення навчання. Полум'я з сухої трави і хмизу швидко охопило умовну територію загорання. Отримавши сигнал тривоги, на ліквідацію загоряння прибули працівники лісової охорони Мало-Тур’янського лісництва. Але зусиль працівників лісництва, які гасили займання за допомогою  ранцевих вогнегасників, виявилося явно недостатньо. Незабаром до них на допомогу прибув потужний пожежний автомобіль рятувальників Долинського підрозділу РВ УДНС. Через годину вогонь був узятий під контроль і ліквідовано.

  - Усі завдання, поставлені перед нами, виконані в повному обсязі, - повідомив після закінчення навчань лісничий Мало-Тур’янського лісництва Рак Андрій Юрійович. - Ми ще раз переконалися, що з рятувальниками Долинського підрозділу РВ УДНС  у нас є повна взаємодія. Всі бачили їх злагоджену роботу. На навчаннях ми змогли також випробувати пожежну техніку, і побачити її в роботі. Вся ця техніка повинна служити Його величності - Лісу, і допомагати людям в гасінні лісових пожеж. Наше завдання - недопущення лісових пожеж. Всі умови для вирішення цього завдання нам надані».

  - Навчання наочно показали, що взаємодія між лісовою охороною ДП «Вигодське лісове господарство» та  рятувальниками Долинського підрозділу РВ УДНС добре відпрацьовані, - підвів підсумки провідний інженер з охорони і захисту лісу відділу лісового господарства ДП «Вигодський лісгосп» Мицак Тарас Степанович. -  Ніде не було збою. Вважаю, що ці навчання можна оцінити на оцінку «добре».

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX