Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Подаруй птахам дім

Подаруй птахам дім 

    Діти 9-го класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя біології Тисяк Галини Миколаївни  і працівників  Шевченківського лісництва взяли участь в акції «Подаруй птахам дім», яка проходить в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».               

    У школі Галина Миколаївна попросила учнів 9-го класу прийняти участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Учні разом з вчителем підготували в класі інформаційний плакат, в якому розповіли про акцію і розмістили фотографії.  Хлопці і дівчата радісно прийняли цю пропозицію про участь в ній.  20 квітня в рамках цієї акції вони будуть писати твори на тему: «Людина і ліс», малювати малюнки на тему «Червонокнижні тварини і рослини Карпат» і сподіваються отримати подарунки від всеукраїнського конкурсу. Може навіть і не один!

Діти повісили 15 шпаківень в саду Шевченківського лісництва і 10 годівниць біля контори лісництва.

Дата публікації: 05.04.2018 | Кількість переглядів: 784 | Детальніше...
У Вигодському лісгоспі відбулись планові навчання з пожежної безпеки

У Вигодському лісгоспі відбулись планові навчання з пожежної безпеки, які включали тренування керівників структурних підрозділів з використанням вогнегасників.

Основні види первинних засобів пожежної безпеки: вогнегасники, пожежні щити з інвентарем і ящиками з піском відносяться до первинних засобів пожежогасіння. Використання цих засобів для гасіння пожежі допускається тільки при знанні і виконання інструкцій з пожежної безпеки.  Навчання по використанню цих засобів пожежогасіння проводилось 02 квітня 2018 року на території автотранспортного цеху під керівництвом головного інженера ДП «Вигодський лісгосп» Заяця Ігора Антоновича та провідного інженера з ОП і ТБ Кузіва Ігора Михайловича.

Дата публікації: 02.04.2018 | Кількість переглядів: 735 | Детальніше...
У Карпатах з 1 квітня розпочинається «сезон тиші»

ДП «Вигодський лісгосп» інформує, що з метою здійснення охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, на період їх масового розмноження, з 1 квітня до 15 червня триватиме «сезон тиші».

Дата публікації: 28.03.2018 | Кількість переглядів: 638 | Детальніше...
Конкурс малюнків 2018 рік

342 малюнки прислали діти на конкурс „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах” в нинішньому році з нагоди Міжнародного дня лісу. Цей конкурс проводиться за сприянням Олександра Матусевича.

Переможці і призери конкурсу отримали від ДП «Вигодський лісгосп» цінні нагороди. Усі малюнки були розміщені для голосування 5 березня на сторінці ДП «Вигодський лісгосп» в мережі Facebook, і яке тривало до 18 березня 24:00. Усі учасники були розділені на дві вікові групи – молодша група (дошкільнята + 1-4 класи) та старша група (5-11 класи). Три найкращі роботи у кожній групі, а також один навчальний заклад, що отримав найвищий середній бал визначений, як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами.

Дата публікації: 27.03.2018 | Кількість переглядів: 796 | Детальніше...
Вигодський лісгосп відвідав експерт Німецького державного банку розвитку

15 березня 2018 року у ДП "Вигодський лісгосп", завітав німецький експерт Вінфрід Зюсс. Директор підприємства Олександр Матусевич провів презентацію досягнень та поділився планами на найближчий час.

Вони разом відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, потім лісничий Василь Тисяк ознайомив гостя з досягненнями лісонасіневого центру при Шевченківському лісництві. У Людвиківському лісництві було продемонстровано ділянки лісу (зокрема і ті, що розроблялись з допомогою канатної установки МОЗ-300), на прикладі яких можна наочно спостерігати за впливом несприятливих екологічних чинників та їх наслідки – деградацію насаджень. Тут знаходяться дерева з явними ознаками хвороб, всихання та пошкоджені вітровалами, і причинами цього є враження грибами, рослинами – паразитами, шкідниками.

Дата публікації: 16.03.2018 | Кількість переглядів: 703 | Детальніше...
Учні Вигодської ЗОШ з лісничим А. Янцуром встановили 10 шпаківень та 5 годівниць

Учні Вигодської школи разом з лісничим Малотурянського лісництва Янцуром Анатолієм Володимировичем встановили 10 шпаківень та 5 годівниць у шкільному сквері та ознайомилися з практичними заходами щодо охорони птахів та місць їх мешкання і захисту лісу від шкідників.

Дата публікації: 15.03.2018 | Кількість переглядів: 1036 | Детальніше...
Шпаківні на шкільному дворі

Люди давно помітили, яку велику користь приносять птахи в боротьбі з комахами, захищаючи городи, поля, сади і ліс від ненаситних прожер. Допомога птахам – лиш один із моментів великої природоохоронної роботи.

14 березня в перший день весни по старому стилю, лісничий Мало-Тур’янського лісництва Янцур Анатолій Володомирович сумісно з учнями 10-го класу повісили десять шпаківень і п’ять годівниць на території Вигодської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Разом з працівником школи Жиляковим Володимиром будиночки для птахів розвішували і самі діти.  Один з десятикласників першим забрався на драбину з дерев'яним будиночком в руках. Хлопчику не терпілося повісити свою шпаківню на найвище дерево в шкільному дворі.

"Якщо чесно, я трохи боюся висоти, - зізнався він. - Але дуже хочу, щоб у пташок були свої будиночки і вони не були голодними ні взимку, ні влітку!" Після того, як будиночки для птахів були розвішані, діти поклали в них хліб, зерно. Перші мешканці нових будинків прилетіли до кінця акції.

"Спасибі лісничому Мало-Тур’ׄянського лісництва за розуміння і допомогу, - сказала вчитель біології Рак Світлана Іванівна. - Якщо дитина доглядає за тваринами або птахами - це значить, вона виросте доброю і чуйною людиною. Та й у птахів будуть новенькі будиночки для того, щоб вигодувати своїх пташенят! 

Дата публікації: 14.03.2018 | Кількість переглядів: 727 | Детальніше...
Підгодівля диких звірів взимку у Вигодському лісгоспі

Підгодівля диких звірів взимку - важливий захід, який проводиться мисливським господарством щорічно. Коли настають холоди і в лісі все замерзає, лісовій звірині стає все складніше добути їжу, а особливо з холодним сніговим початком цьогорічної весни. Щоб, залишившись без їжі, виснажена звірина не стала здобиччю хижаків та не пішла з лісу в пошуках корму в населені пункти, лісова охорона допомагає тваринам пережити важкий період.

Про те, як і чим підгодовували диких тварин зимою 2018 року, розповідає провідний районний мисливствознавець Анатолій Вертепний.

Дата публікації: 05.03.2018 | Кількість переглядів: 753 | Детальніше...
ДП «Вигодський лісгосп» має право на правдиву відповідь

Негативна інформація про ДП «Вигодський лісгосп» у ЗМІ поширюється різними людьми і структурами з різними цілями, незважаючи на це ми готові вести максимально відкритий діалог в інформаційній площині та інформувати всі зацікавлені сторони про нашу господарську діяльність. Неправдива інформація, може зганьбити і принизити людську гідність працівників та ділову репутацію цілої організації. Ми вважаємо, що ДП «Вигодський лісгосп» має право на спростування  озвученої інформації і право на правдиву відповідь.

Колектив Вигодського лісгоспу дізнавшись про сюжет, який вийшов у неділю ввечері на проросійському телеканалі, був обурений тим як журналісти популістично нарізали фрагменти відзнятого відео та коментарі жителів села Мислівка і подали телеглядачеві.

Дата публікації: 28.02.2018 | Кількість переглядів: 1944 | Детальніше...
У Львові триває кампанія декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік

В рамках проведення кампанії декларування податку на прибуток та частини чистого прибутку за 2017 рік у Львівському управлінні Офісу великих платників проведено зустріч з керівництвом Державного підприємства «Вигодське лісове господарство». Слід зазначити, що підприємство є єдиним на Західній Україні великим платником податків у лісової галузі.
Лісгосп є лідером галузі за усіма показниками, не тільки в Західному регіоні, а й в Україні.

Дата публікації: 14.02.2018 | Кількість переглядів: 1065 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX