Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Команда “ДШК – Вигодський лісгосп” перемагає на 2 етапі шахової Прем'єр ліги Прикарпаття

02 вересня в Івано-Франківську відбувся другий етап шахової ліги Прикарпаття серед команд вищого дивізіону (Прем'єр-ліга). Вісім кращих команд області - "Калуш" (Калуш), "Коломия" (Коломия), "Надвірна" (Надвірна), "Шахова мрія" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Пішак" (Івано-Франківськ), "ОШШК" (Івано-Франківськ), "ДЮСШ-3 - Vortex" (Івано-Франківськ), та команда Долинщини "ДШК - Вигодський лісгосп"

Дата публікації: 04.09.2018 | Кількість переглядів: 588 | Детальніше...
Виявлено 9 браконьєрів які ловили рибу на р. Свіча та р. Мізунка

Протягом 17-19 серпня, під час проведення планового рейду по річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Державного агентства рибного господарства України в Івано-Франківській області «Івано-Франківський рибоохоронний патруль», виявлено дев’ятеро порушників п. 4.13.3 правил любительського і спортивного рибальства.

Протягом 17-19 серпня, під час проведення планового рейду по річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Державного агентства рибного господарства України в Івано-Франківській області «Івано-Франківський рибоохоронний патруль», виявлено дев’ятеро порушників п. 4.13.3 правил любительського і спортивного рибальства.

Дата публікації: 29.08.2018 | Кількість переглядів: 660 | Детальніше...
В Івано-Франківському управлінні з нагоди Дня Незалежності привітали лісівників-атовців

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності. У залі зібралися працівники лісогосподарських підприємств Івано-Франківського ОУЛМГ, які були мобілізовані для участі в АТО.
Серед нагороджених було дев'ятеро працівників ДП "Вигодський лісгосп"

Дата публікації: 28.08.2018 | Кількість переглядів: 586 | Детальніше...
Відбулась робоча зустріч з партнерами Проекту «Дороги до здорових лісів»

Лісовідновлення та лісорозведення – головні завдання лісівників усіх поколінь. Як відомо, весняна посадка є більш сприятливою від осінньої, адже ґрунт має достатньо вологи, тож і приживлюваність лісокультур є вищою. Проте часто терміни весняної посадки бувають дуже стислими і не завжди вистачає часу на доповнення існуючих культур.

Мудруючи над тим, як вийти з цієї ситуації лісівники таки знайшли з неї вихід – садити лісові культури з закритою кореневою системою. Саме тоді, коли саджанець знаходиться у торфовому горщечку, брикеті чи паперовій чашечці його коренева система не пошкоджується і має час для адаптації в іншому невідомому для нього середовищі. Однак є одне «але», посадка таким чином є досить затратною. Відтак, у рамках міжнародної Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 в Ужгородському держлісгоспі відбулась робоча зустріч з партнерами Проекту «Дороги до здорових лісів».

Дата публікації: 28.08.2018 | Кількість переглядів: 567 | Детальніше...
За підсумками І півріччя 2018 року Вигодський лісгосп один з кращих в області

Директор підприємства Олександр Матусевич, головний лісничий Віталій Штука, головний інженер Ігор Заяць взяли участь в колегії, на якій підбивались  підсумки роботи лісогосподарських підприємств Івано-Франківського управління лісового та мисливського господарства за І півріччя 2018 року.

Обласним управлінням сплачено до зведеного бюджету 125,9 млн грн (з них 30 млн грн ДП «Вигодським лісгоспом»), що на 18,9 млн грн більше 1 півріччя 2017 року. Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів ДП «Вигодський лісгосп» сплатив до державного бюджету 3,5 млн. грн., а до місцевих (сільських) бюджетів 3,8 млн. грн.

Дата публікації: 20.08.2018 | Кількість переглядів: 622 | Детальніше...
Практичне навчання лісорубів у лісі

14.08.2018 року у ДП «Вигодське лісове господарство» відбулися практичні заняття  з лісорубами 6-го розряду (вальниками лісу) на території Шевченківського лісництва в кв.18; вид.46 пл.0,6 га – суцільна санітарна рубка.

Тут на практиці відпрацьовувалися питання валки лісу, обрізка гілок, розкряжування деревини, навантаження деревини на рухомий склад (лісовозні автомобілі).

Дата публікації: 17.08.2018 | Кількість переглядів: 609 | Детальніше...
Екскурсійний тур - Хотинська фортеця, Кам’янець-Подільський та Чернівці

Екскурсійний тур - Хотинська фортеця, Кам’янець-Подільський та Чернівці

Нарешті працівники лісгоспу змогли вибратися відпочити. Планувалася ця поїздка ще в 20 числах червня, але  здійснилися наші задуми лишень у серпні. Мета поїздки - Поділля: огляд Хотинської і Кам’янець-Подільських фортець, а також місто Чернівці і Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. 11 серпня о 7 годині ранку до контори лісгоспу під’їхав комфортабельний автобус єврокласу з чарівним гідом-екскурсоводом панею Юлією та водієм паном Орестом і ми відправились у подорож.

Отже по порядку – Хотинська фортеця. Ті, хто подорожує Поділлям не оминають своєю увагою історично значущу і надзвичайно мальовничу Хотинську фортецю. Її 40-метрові стіни зберегли для нас безліч свідчень про великі і славні битви, перемоги і поразки. Саме тут в 1621 році українсько-польське військо зупинило турецьку навалу, позбавивши Європу від неминучої експансії турків-османів. Масштаби тих подій годі собі й уявити: 300 тисяч турків і 100 тисяч татар під керівництвом султана Османа ІІ проти лише 57 тисяч поляків Яна Кароля Ходкевича і 40 тисяч козаків Петра Конашевича Сагайдачного. Дух тих славних часів і до сих пір присутній біля стін цієї легендарної фортеці. Завдяки своєму героїчному минулому і вдалому розташуванню, Хотинська фортеця прославилася у відомих кінострічках  «Захар Беркут», «Тарас Бульба», «Три мушкетери», «Айвенго» і багатьох інших. Про все це, цікаво і натхненно розповідав нам наш гід, який ще з дитинства закохався в цю романтичну і легендарну твердиню - пан Денис.

Дата публікації: 14.08.2018 | Кількість переглядів: 1045 | Детальніше...
Публікації у соцмережах «про затримані вагони з лісом» не відповідають дійсності

08 серпня 2018 року у селі Новий Мізунь, місцевими правоохоронними органами була проведена перевірка документів на лісопродукцію, навантажену на платформи та лісовози. Лісопродукція заготовлена та навантажена на верхніх складах у Собольському, Солотвинському, Бистрівському лісництвах, Вигодського лісгоспу. Вся лісосировина є промаркована, прочіпована та має відповідні супровідні документи. Жодних офіційних повідомлень про невідповідність чи будь-які порушення з боку місцевих правоохоронних органів до ДП «Вигодський лісгосп» не поступало.

Дата публікації: 10.08.2018 | Кількість переглядів: 1448 | Детальніше...
Семінар на тему: «Встановлення лісогосподарських знаків та розшифровка написів на них».

Семінар на тему: «Встановлення лісогосподарських знаків та розшифровка написів на них».

02 серпня та 09 серпня 2018 року начальник та фахівці відділу лісового господарства, організували і провели теоретичне заняття з майстрами лісу всіх лісництв ДП «Вигодське лісове господарство» на тему: «Встановлення лісогосподарських знаків та розшифровка написів на них». Заняття було проведено в два тури, так як не всі майстри лісу одночасно могли прибути в контору лісгоспу для участі в семінарі.

Під час заняття учасники зібрання дізналися, які є лісогосподарські знаки, і як їх правильно встановлювати на землях лісового фонду. Заняття вів начальник відділу лісового господарства – Степан Миколайович Оріхівський.

Стовпи і кілки різного призначення, застосовуються при організації території лісгоспу в процесі лісовпорядкування. За призначенням вони поділяються на квартальні стовпи, квартальні вказівні, граничні господарські, візирні, візирні вказівні стовпи, стовпи на пробних площах, а також кілки пікетні. До натурних лісовпорядних знаків можуть відноситися і кам'яні піраміди або брили на вершинах гір в кам’яних розсипах, де немає лісу.

Дерев'яні стовпи і кілки виготовляють з деревини свіжозрубаних дерев. Стовпи і кілки повністю очищають від кори, сучки обрубують біля самої основи дерева. «Щоки» на стовпах повинні мати гладку поверхню, глибина їх на стовпі - не менше 2,5 см. Написи на них роблять чорною масляною фарбою з використанням трафарету, передбаченого стандартом. Стовпи встановлюють в землю з комлевої сторони.

Квартальні стовпи встановлюють в місцях перетину квартальних просік.

Дата публікації: 09.08.2018 | Кількість переглядів: 1438 | Детальніше...
Обласні змагання з волейболу 2018

07 серпня у Долинській спортивній школі відбувся перший етап обласних змагань з волейболу серед колективів Івано-Франківського Обласного Управління Лісового та Мисливського Господарств. Ці змагання організовані за сприяння профспілкових організацій та з метою покращення спортивно масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, ведення здорового способу життя.

Дата публікації: 07.08.2018 | Кількість переглядів: 677 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX