Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Осіння посадка лісу у Свічівському лісництві

У Вигодському лісгоспі триває осіння кампанія 2018 року по висадці лісу. 18 жовтня у Свічівському лісництві працівниками підприємства заліснювалися зруби після суцільно санітарної рубки 2018 року.

Так у Свічівському лісництві протягом жовтня планують заліснити площу на 8,3 га і висадити 31,5 тисячі сіянців нових дерев, основних лісоутворюючих порід.

Дата публікації: 19.10.2018 | Кількість переглядів: 521 | Детальніше...
Осіння посадка лісу у Бескидському лісництві

У ДП «Вигодський лісгосп» триває осіння посадка лісу
Осінь – це друга протягом року «гаряча» пора для лісівників, адже потрібно посадити новий ліс, на місце старого, зрубаного.
Так у Бескидському лісництві протягом жовтня планують використати кожен сонячний день для посадки лісу і заліснити площу на 8,0 га і висадити 31,5 тисячі сіянців основних лісоутворюючих порід.

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 630 | Детальніше...
Виконком обласного об’єднання роботодавців у Вигодському лісгоспі

Стан лісового господарства області та пошук шляхів розв’язання проблеми збалансованого розвитку галузі з метою посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів обговорено на виїзному розширеному засіданні виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та ради обласного об’єднання роботодавців, яке відбулося 11.10.2018 року на базі Державного підприємства “Вигодське лісове господарство”.

За підсумками засідання соціальні партнери домовились звернутись до народних депутатів України від області та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо врегулювання окремих питань ведення лісового господарства та статусу лісів.

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 621 | Детальніше...
Анатолію Вертепному вручена почесна відзнака до Дня Захисника України

В актовому залі Вигодської ЗОШ до державного свята 14 жовтня відбулось урочисте вшанування захисників України. Представники командування «Захід» з міста Рівне висловили вдячність, учням та їх батькам і педагогічному колективу школи, за допомогу та підтримку яку відчували та відчувають воїни України, з початку бойових дій на Сході країни. Окремо військові приїхали подякувати випускнику цієї школи, адже лише шість воїнів в Івано-Франківській області було представлено до почесної відзнаки командувача військ оперативного командування «Захід», цим випускником є старший сержант Анатолій Вертепний (провідний районний мисливствознавець ДП «Вигодський лісгосп»).

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 674 | Детальніше...
Всеукраїнський профспілковий протест 17 жовтня 2018 року

Делегати від профспілкової організації Вигодського лісгоспу взяли участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок у формі пішої ходи, пікетування та мітингу біля будинку Уряду України під гаслом «ГІДНІСТЬ - ЛЮДИНІ, ПРАЦЮ - УКРАЇНІ, ДОБРОБУТ - РОДИНІ!»

Дата публікації: 17.10.2018 | Кількість переглядів: 731 | Детальніше...
Відбулося урочисте відкриття новозбудованої будівлі Солотвинського лісництва 12.10.2018 року

Здавалося б, зовсім недавно працівники державного підприємства «Вигодське лісове господарство» приймали високих гостей з Києва та Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства в особі заступника Голови Держлісагенства та начальника управління лісового та мисливського господарства з директорами підвідомчих підприємств, і ось в житті  ДП «Вигодський лісгосп» нова подія – відкриття 12.10.2018 року новозбудованої будівлі Солтвинського лісництва, яке відкрило свої двері після п’ятирічного будівництва та благоустрою прилеглої території.

Відкриття нового лісництва, що розташувалося серед гір, високих смерек і ялиць пройшло в урочистій обстановці зі словами подяки і побажаннями. Акуратна сучасна будівля з упорядкованою територією, відмінно вписалася в пейзаж лісництва, не залишила байдужими ні працівників лісництва, ні гостей – працівників управління лісгоспу на чолі з керівництвом, які приїхали привітати колектив Солотвинського лісництва з новосіллям.

Спочатку гості помолилися в новій капличці «Пресвятої Покрови», важається, що якщо в цей день помолитися до Богородиці, то вона буде оберігати того, хто помолився, аж до наступного дня Покрови, яка була збудованою ще в 2005 році, під керівництвом лісничого Солотвинського лісництва Михайла Паньковича Шведіва.

Дата публікації: 16.10.2018 | Кількість переглядів: 791 | Детальніше...
Міжнародною комісією ASI не знайдено жодного порушення законодавства в роботі ДП Вигодський лісгосп

9-10 жовтня поточного року аудиторською компанією ASI - Accreditation Services International (Оffice assessments. We check management, competence and decision - making process of Conformity Assessment Bodies)*, як і ряд інших лісгоспів України, було проведено оцінку відповідності господарської діяльності держпідприємства «Вигодський лісгосп». Перевірка охопила всі види діяльності лісгоспу, було опитано персонал, проведені польові виїзди, відбулися зустрічі зі співробітниками лісгоспу, проведений огляд документації.

Дата публікації: 16.10.2018 | Кількість переглядів: 689 | Детальніше...
Володимир Бондар заступник голови Держлісагентства зустрівся з колективом ДП Вигодський лісгосп

4 жовтня заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Бондар Володимир Налькович відвідав з робочою поїздкою ДП «Вигодський лісгосп». У рамках зустрічі Бондар Володимир Налькович та Матусевич Олександр Борисович з присутніми гостями з області, керівництвом Долинського району та колективом ДП «Вигодський лісгосп», обговорили різноманітні лісогосподарські теми, зокрема стан лісового господарства не тільки в нашому регіоні, але і вектори розвитку лісової галузі в цілому.

Дата публікації: 09.10.2018 | Кількість переглядів: 845 | Детальніше...
Як придбати дрова для населення у ДП "Вигодський лісгосп"?

Традиційно для домашніх господарств на зиму ґазди запасають дрова паливні. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Як і де купити дрова?
Державне підприємство "Вигодське лісове господарство" традиційно реалізовує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадянам, яким дрова потрібні для власних потреб, повинні здійснити візит у контору лісгоспу з паспортом і написати заяву про намір придбання дров. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво. У найближчому до замовника лісництві або Нижньому складі, на основі квитанції про оплату і наряду на відпуск відвантажать лісопродукцію.

Дата публікації: 08.10.2018 | Кількість переглядів: 614 | Детальніше...
Осіння посадка лісу стартувала в ДП «Вигодський лісгосп»

Осіння посадка лісу стартувала в ДП «Вигодський лісгосп»

Прохолодне і дощове літо в нинішньому році нарешті попрощалося з нами і почалася казкова золота осінь в Карпатах. У цей період природа, готуючись до довгої і морозної зими, протягом трьох місяців осені, повільно засинає. І кожний місяць цього сезону готує нам свою особливу і неповторну казку. Вересень дарує бабине літо і унікальний оксамитовий сезон, жовтень кличе в походи по золотим і багряним лісах, листопад привертає до себе бадьорістю і свіжістю перших холодів.

Осінь - дивовижна пора року. Ліс і гори одягаються в золоті шати. Осіннє сонце ніжно обіймає і зігріває своїм останнім теплом все живе в природі. Вітер зворушливо шелестить багряним листям і освіжає поки ще тепле повітря. Днем по-літньому спекотно, і можна спокійно розташуватися на будь-якій лісовій галявині і насолодитися рідким співом птахів або нескінченно довго дивитися на блакитне небо, яке так і просить тебе протягнути руки і зануритися в білі купчасті хмари. Коли вже не буде сил поглинути очима всю цю неймовірну красу, можна пройтися осінніми стежками і відпочити в тиші лісів, збираючи гриби і осінні ягоди.

Саме в цей казковий час, на території ДП «Вигодське лісове господарство» лісівники приступили  до відновлення лісів. Відтворення лісу здійснюється посадковим матеріалом із закритою кореневою системою. Як розповідає інженер з лісовідновлення відділу лісового господарства Віктор Володимир Ярославович, тисячі сіянців ялини європейської, бука лісового, ялиці білої, клена-явора та модрини європейської спеціально для посівної компанії в 2018 році виростили в Шевченківському базовому розсаднику. Ця кількість дозволить відновити близько сотні гектарів земель лісового фонду, не зайнятих лісовими насадженнями.

Дата публікації: 02.10.2018 | Кількість переглядів: 658 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX