Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Виїзна нарада керівництва Івано-Франківського ОУЛМГ

26 жовтня 2018 року на базі ДП «Вигодський лісгосп» відбулася виїзна нарада керівництва Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства з директорами державних лісогосподарських підприємств. Відкрив нараду начальник обласного управління Руслан Васильович Осташук, зазначивши, що в планах обласного управління - відвідати якомога більше лісогосподарських підприємств області, адже саме такі поїздки дозволяють обмінятися досвідом і наочно побачити реальні досягнення працівників конкретного лісгоспу.

Початком робочої поїздки делегації стало відвідування нижнього складу нашого підприємства. Нижній склад   призначений для прийому, зберігання та первинної обробки деревини, а також відвантаження готової продукції споживачам, який включає в себе ділянки з розкряжівлі і погрузки деревини. Керує роботою нижнього складу Кос Ярослав Дмитрович. Начальник управління і директора підвідомчих підприємств побували на всіх об'єктах нижнього складу, безпосередньо цікавилися роботою підприємства по відвантаженню лісопродукції, і поспілкувався з начальником нижнього складу Косом Ярославом Дмитровичем та головним інженером лісгоспу Заяць Ігором Антоновичем. Як зазначив Ігор Антонович, в колективі постійно йде пошук нових можливостей для нарощування виробничих потужностей.  А це і нові робочі місця, і більш дбайливе використання лісових ресурсів та збільшення заробітної плати, і своєчасна сплата податків тощо. Оренда сучасної пилорами з допоміжним обладнанням - це лише перший крок по стратегії розвитку переробки деревини на підприємстві. Інвестиції, вкладені в розвиток виробництва, створять створити додатково ще декілька десятків робочих місць дадуть підприємству фундамент для стабільної роботи.

Дата публікації: 29.10.2018 | Кількість переглядів: 661 | Детальніше...
ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

Протягом багатьох років одним з найважливіших напрямків роботи Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів є природоохоронна діяльність. Для реалізації даного напрямку діяльності на базі цієї школи ще в далекому 1968 році було організовано Шевченківське учнівське лісництво. Керувала роботою лісництва так звана учнівська Рада лісництва. До її складу входили: викладач біології, лісничий Шевченківського лісництва та інженери відділу лісового господарства Вигодського лісокомбінату.

За роки існування членами учнівського лісництва було виконано багато корисної роботи. В ті часи на території школи і Шевченківського лісництва учнями учнівського лісництва було висаджено багато листяних і хвойних дерев: ялини, ялиці, буки, модрини, липи, каштани, туї західні і кулясті, форзиції, пірамідальні тополі, клени-явори та інші дерева.

Дата публікації: 26.10.2018 | Кількість переглядів: 765 | Детальніше...
Посадка лісу учнями шкільного лісництва

Сьогодні в шкільному лісництві, що функціонує на базі Шевченківського лісництва, нараховується більше як 40 юних лісівників. Керівником шкільного лісництва є вчитель біології Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Миколаївна Тисяк. Шкільне лісництво тісно співпрацює з Шевченкіським лісництвом, яким  ефективно керує -  лісничий Тисяк Василь Васильович.

23.10.2018 року учні шкільного лісництва під керівництвом лісничого Шевченківського лісництва Тисяка Василя Васильовича та майстра дільниці лісового розсадника  Федорич Наталії Василівни, брали активну участь у осінній посадці лісу на території Шевченківського лісництва у кварталі 18 виділ 46 площею 1,2 га, урочище «Погорілий». Ділянка вийшла з під санітарної рубки, причина рубки - вітровально-буреломна ділянка на якій при лісопатологічному обстеженні було обліковано 90% пошкодженої деревини. Материнська порода (головна порода) – бук лісовий (Бкл).

Перед початком посадки, технічний інструктаж з посадки лісу, охорони праці та техніки безпеки провела з учнями майстер дільниці лісового розсадника - Наталія Василівна. Лісничий Шевченківського лісництва Василь Васильович прочитав учням коротеньку лекцію про переваги посадки лісу сіянцями із закритою кореневою системою.

Дата публікації: 24.10.2018 | Кількість переглядів: 690 | Детальніше...
Семінар-тренінг на тему: «Сучасні методи проектування, будівництва та експлуатації лісових автомобіл

Семінар-тренінг на тему: «Сучасні методи проектування, будівництва та експлуатації лісових автомобільних доріг»

18 жовтня 2018 року, фахівцям лісового господарства підвідомчих підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства, які проходять курси підвищення кваліфікації за навчальними програмами, розробленими в НЛТУ України за напрямком: «Сучасні методи проектування, будівництва та експлуатації лісових автомобільних доріг», було проведено виїзний семінар-тренінг у ДП «Вигодський лісгосп» на базі Людвиківського лісництва в урочищі «Пустий Горб» де заплановано в 2019 рік будівництво лісової автомобільної дороги протяжністю 4,3 км. Основне завдання, яке ставилося перед слухачами курсів - вивчення сучасних методів планування транспортного освоєння лісового масиву, проектування, будівництва та експлуатації лісових автомобільних доріг.

У результаті вивчених дисциплін слухачі курсів повинні були на семінарі-тренінгу продемонструвати свої знання з:

•             головних засад транспортного освоєння лісового масиву;

•             головні технічні норми щодо проектування лісотранспортної мережі;

•             способи визначення ґрунтових і гідрологічних умов місцевості;

•             принципи роботи навігаційних GPS-приймачів;

•             особливості камерального та польового трасування осі дороги;

Дата публікації: 19.10.2018 | Кількість переглядів: 612 | Детальніше...
Осіння посадка лісу у Свічівському лісництві

У Вигодському лісгоспі триває осіння кампанія 2018 року по висадці лісу. 18 жовтня у Свічівському лісництві працівниками підприємства заліснювалися зруби після суцільно санітарної рубки 2018 року.

Так у Свічівському лісництві протягом жовтня планують заліснити площу на 8,3 га і висадити 31,5 тисячі сіянців нових дерев, основних лісоутворюючих порід.

Дата публікації: 19.10.2018 | Кількість переглядів: 426 | Детальніше...
Осіння посадка лісу у Бескидському лісництві

У ДП «Вигодський лісгосп» триває осіння посадка лісу
Осінь – це друга протягом року «гаряча» пора для лісівників, адже потрібно посадити новий ліс, на місце старого, зрубаного.
Так у Бескидському лісництві протягом жовтня планують використати кожен сонячний день для посадки лісу і заліснити площу на 8,0 га і висадити 31,5 тисячі сіянців основних лісоутворюючих порід.

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 509 | Детальніше...
Виконком обласного об’єднання роботодавців у Вигодському лісгоспі

Стан лісового господарства області та пошук шляхів розв’язання проблеми збалансованого розвитку галузі з метою посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів обговорено на виїзному розширеному засіданні виконкому обласної тристоронньої соціально-економічної ради та ради обласного об’єднання роботодавців, яке відбулося 11.10.2018 року на базі Державного підприємства “Вигодське лісове господарство”.

За підсумками засідання соціальні партнери домовились звернутись до народних депутатів України від області та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо врегулювання окремих питань ведення лісового господарства та статусу лісів.

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 505 | Детальніше...
Анатолію Вертепному вручена почесна відзнака до Дня Захисника України

В актовому залі Вигодської ЗОШ до державного свята 14 жовтня відбулось урочисте вшанування захисників України. Представники командування «Захід» з міста Рівне висловили вдячність, учням та їх батькам і педагогічному колективу школи, за допомогу та підтримку яку відчували та відчувають воїни України, з початку бойових дій на Сході країни. Окремо військові приїхали подякувати випускнику цієї школи, адже лише шість воїнів в Івано-Франківській області було представлено до почесної відзнаки командувача військ оперативного командування «Захід», цим випускником є старший сержант Анатолій Вертепний (провідний районний мисливствознавець ДП «Вигодський лісгосп»).

Дата публікації: 18.10.2018 | Кількість переглядів: 552 | Детальніше...
Всеукраїнський профспілковий протест 17 жовтня 2018 року

Делегати від профспілкової організації Вигодського лісгоспу взяли участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок у формі пішої ходи, пікетування та мітингу біля будинку Уряду України під гаслом «ГІДНІСТЬ - ЛЮДИНІ, ПРАЦЮ - УКРАЇНІ, ДОБРОБУТ - РОДИНІ!»

Дата публікації: 17.10.2018 | Кількість переглядів: 603 | Детальніше...
Відбулося урочисте відкриття новозбудованої будівлі Солотвинського лісництва 12.10.2018 року

Здавалося б, зовсім недавно працівники державного підприємства «Вигодське лісове господарство» приймали високих гостей з Києва та Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства в особі заступника Голови Держлісагенства та начальника управління лісового та мисливського господарства з директорами підвідомчих підприємств, і ось в житті  ДП «Вигодський лісгосп» нова подія – відкриття 12.10.2018 року новозбудованої будівлі Солтвинського лісництва, яке відкрило свої двері після п’ятирічного будівництва та благоустрою прилеглої території.

Відкриття нового лісництва, що розташувалося серед гір, високих смерек і ялиць пройшло в урочистій обстановці зі словами подяки і побажаннями. Акуратна сучасна будівля з упорядкованою територією, відмінно вписалася в пейзаж лісництва, не залишила байдужими ні працівників лісництва, ні гостей – працівників управління лісгоспу на чолі з керівництвом, які приїхали привітати колектив Солотвинського лісництва з новосіллям.

Спочатку гості помолилися в новій капличці «Пресвятої Покрови», важається, що якщо в цей день помолитися до Богородиці, то вона буде оберігати того, хто помолився, аж до наступного дня Покрови, яка була збудованою ще в 2005 році, під керівництвом лісничого Солотвинського лісництва Михайла Паньковича Шведіва.

Дата публікації: 16.10.2018 | Кількість переглядів: 663 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX