Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Вигодський лісгосп виконує свої соціальні функції

До початку опалювального періоду ДП «Вигодський лісгосп» повністю виконав свої зобов’язання, щодо забезпечення дровами паливними  закладів соціальної сфери.

Дрова доправлені власним транспортом безпосередньо у двір споживача. Забезпечили усі соціальні заклади в районі, хто звернувся до нас.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 1004 | Детальніше...
Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Адміністрація Вигодського лісгоспу, взяла участь у засіданні колегії Івано-Франківського ОУЛМГ.

Під час засідання підсумували роботу підприємств Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства за дев’ять місяців 2017 року.

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 991 | Детальніше...
Сьогодні нас відвідали учні Старомізуньської школи ім. В. Верховинця.

     Школярі Старомізунської школи імені Василя Верховинця І-ІІІ ступенів здійснили екскурсію по базовому розсаднику Шевченківського лісництва, яку провела майстер лісового розсадника Федорич Наталія Василівна. Діти дізнались про те, що у 2012 році тут розпочато будівництво сучасної лісокультурної дільниці по вирощуванні стандартного посадкового матеріалу. 

Дата публікації: 27.10.2017 | Кількість переглядів: 921 | Детальніше...
Розпиляти і вивезти?

Асоціація деревообробників Прикарпаття наполягає на необхідності розробки стратегії розвитку лісового господарства України та на недопущенні встановлення на Івано-Франківщині великих лісопилок.

В Івано-Франківську минулої п’ятниці відбувся з’їзд Асоціації деревообробників Прикарпаття. Майже 600 його делегатів закликали парламент, уряд та обласну раду й облдержадміністрацію не допустити передачі лісів у концесію та ухвалити закони про збереження і відновлення лісів та про ринок деревини і загальнодержавну стратегію розвитку лісового господарства України. 

Ігор СОБОЛЕВСЬКИЙ, голова Асоціації деревообробних і лісозаготівельних підприємств Західної України, член громадської ради Державної агенції лісових ресурсів України:

— Сьогодні деревообробна галузь України, як і багато інших, має серйозні проблеми.

Дата публікації: 26.10.2017 | Кількість переглядів: 792 | Детальніше...
Планування і проведення вибіркових та поступових рубок

На базі ДП «Вигодський лісгосп» проведено семінар-навчання, за участю запрошених спеціалістів Львівської державної лісовпорядної експедиції Т. Радчук, Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва імені П. С. Пастернака О. Голубчак, В. Гудима, усіх головних лісничих та провідних спеціалістів із лісокористування державних лісгоспів Івано-Франківської області. 

Дата публікації: 24.10.2017 | Кількість переглядів: 930 | Детальніше...
Підсумки візиту делегація Федерального Міністерства Німеччини

У Вигодський лісгосп прибула делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини з метою обміну досвідом та напрацювання спільних подальших кроків для реформування лісової галузі України. Також до складу делегації входять науковці з Німеччини та Австрії.

Дата публікації: 23.10.2017 | Кількість переглядів: 811 | Детальніше...
У ДП"Вигодський лісгосп" прибула делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського гос

У ДП "Вигодський лісгосп" прибула делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини з метою обміну досвідом та напрацювання спільних подальших кроків для реформування лісової галузі України. Також до складу делегації входять науковці з Німеччини та Австрії.

Дата публікації: 19.10.2017 | Кількість переглядів: 690 | Детальніше...
В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пройшли урочистості

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України.

Грамотами та квітами відзначили, серед інших і вісьмох працівників Вигодського лісгоспу учасників бойових дій на сході країни. Усі працівники нашого підприємства також отримали матеріальну допомогу, згідно колективного договору.

Дата публікації: 18.10.2017 | Кількість переглядів: 803 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX