Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ЛІСГОСПУ

НОВИНИ ЛІСГОСПУ


Шановні друзі, оголошуємо конкурс малюнків „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”

З нагоди Міжнародного дня лісу, профспілка Державного підприємства «Вигодське лісове господарство» за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Матусевича з 01 лютого по 21 березня, вже традиційно проводить конкурс малюнків „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”. Запрошуємо дітей, учнівську молодь та адміністрації навчальних закладів Долинщини взяти участь у конкурсі (вікове обмеження для конкурсантів – до16 років).

Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України та їх мешканців, правил поведінки у лісі та користування лісовими дарами.

Дата публікації: 01.02.2018 | Кількість переглядів: 931 | Детальніше...
Вигодський лісгосп чемпіон Ів-Фр області з міні футболу 2017

23 січня в Івано-Франківську відбувся великий фінал з міні-футболу серед лісівників. У вирішальній грі зійшлися спортсмени Вигодського, Гринявського та Рогатинського державних лісових господарств Івано-Франківської області.

Запеклі футбольні ігри завершились впевненою перемогою лісівників державного підприємства «Вигодський лісгосп». Перевагу в матчах вони здобули з рахунком Вигода-Рогатин – 5:0, Вигода-Гринява – 5:0.

В нагороду лісівникам дістались шкіряні м`ячі та почесні кубки.

Дата публікації: 23.01.2018 | Кількість переглядів: 939 | Детальніше...
Чому інвестору не раді?

Ігор СОБОЛЕВСЬКИЙ: У Карпатах немає місця для великої лісопилки

Микола ПЕТРИЧУК
За Карпати, а точніше, за основний ресурс гірських районів Прикарпаття — ліс, уже тривалий час точиться, по суті, справжня війна. Гостра, але — і це дуже небезпечно — тиха і не публічна, а відтак майже не відома широкій громадськості краю. Війна, в якій жорстке протистояння ведеться відразу на декількох, образно кажучи, плацдармах.

На з’їзді Асоціації деревообробних підприємств Прикарпаття, який у жовтні 2017 року відбувся в Івано-Франківську (про цю подію «Галичина» розповідала 24 жовтня у публікації «Розпиляти і вивезти?»), її голова Ігор Соболевський карту, так би мовити, фронтів у цій війні змалював так: в останні роки деревообробники Прикарпаття і загалом Західної України весь час борються — проти експансії «Швайкгофера», проти намагань скасувати мораторій на експорт деревини, проти намірів уряду передати держлісгоспи в концесію у приватні руки та намагань Державного агентства лісових ресурсів України провести «ненормальну» реформу лісового господарства країни, проти електронних торгів заготовленою деревиною.

Редакція «Галичини» вирішила за доцільне докладніше розповісти краянам про ці виклики. Бо вони загрожують не лише бізнесу, а й громадам Івано-Франківщини.

Дата публікації: 22.01.2018 | Кількість переглядів: 737 | Детальніше...
Облрада пропонує Кабміну скасувати Стратегію реформування лісового господарства

У зверненні депутати просять скасувати рішення Кабміну від 15 листопада 2017 року щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року та пропонують розглянути проект, розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародними експертами та усіма зацікавленими сторонами з подальшим доопрацюванням, обговоренням у суспільстві та узгодженням з галузевою профспілкою.

Йдеться також про відмову від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства (компанії). Депутати просять унеможливити приватизацію державних лісогосподарських підприємств або передачу їх у концесію.

У зверненні не оминається і питання фінансування бюджетної програми "Ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів" на 2018 рік в сумі не менше 730 млн грн, що складає 30% від потреби. Також пропонується передбачити фінансування у розмірі 25 млн грн на програму "Дослідження, прикладні розробки та підготовка наукових кадрів у сфері лісового господарства".

59 депутатів підтримали звернення.

 

Дата публікації: 22.01.2018 | Кількість переглядів: 760 | Детальніше...
Різдво - радісне і чудове свято !!!

Різдво - радісне і чудове свято !!! 

У кожної сім'ї є свої традиції і свої улюблені свята. Але, думаю, що для всіх особливим є саме свято Різдва Христового, наповнений таємницею, очікуванням дива, любов'ю, миром, радістю і надією на краще майбутнє.

05.01. у нашому лісгоспі пройшли виступи різдвяних вертепів, в яких взяли участь вертеп костелу Різдва Діви Марії, 11.01. народна хорова капела «Верховина» районного будинку культури та вертеп із села Підліски привітали працівників ДП «Вигодський лісгосп»  зі святом Різдва Христового і Старим Новим Роком, сказали добрі слова побажань та привітали нас чудовими колядками і піснями.

Дата публікації: 11.01.2018 | Кількість переглядів: 796 | Детальніше...
Півфінальний матч чемпіонату з міні футболу Івано-Франківського обласного управління лісового

4 січня в спортзалі спортивного комплексу комунального підприємства «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» по вулиці Симоненка, 13 в місті Івано-Франківську відбувся другий груповий етап з міні футболу серед працівників лісового господарства Івано-Франківського обласного управління  лісового і мисливського господарства.

У чемпіонаті взяли участь 8 команд, які були поділені на дві групи. У першій групі півфінального матчу зустрілися футболісти ДП «Вигодський лісгосп» з командами ДП «Осмолодський лісгосп», ДП «Кутський лісгосп» та ДП «Солотвинський лісгосп» відповідно з рахунками:

                                                       Вигода – Осмолода (4:1)

                                                       Вигода – Кути (4:0)

                                                      Вигода – Солотвино (5:1)

 У захоплюючому поєдинку перемогу в першій групі святкували футболісти нашого держлісгоспу, друге місце команда – ДП «Кутського лісгоспу». Наша команда і команда Кутського держлісгоспу продовжать боротьбу у  фінальному змаганні з командами, які здобули перше і друге місце у другій групі. У другій групі перемогу здобули перше місце – ДП «Гринявський лісгосп», друге місце – ДП «Рогатинський лісгосп».

Дата публікації: 05.01.2018 | Кількість переглядів: 829 | Детальніше...
Новорічні та різдвяні вітання учнів школи і вихованців дитячого садка «Дзвіночок» для працівників Д

У четвер, 28 грудня, в конторі держлісгоспу відбулися маленькі вітальні новорічні концерти для працівників нашого підприємства. Спочатку працівників ДП «Вигодський лісгосп» відвідали вихованці дитячого садка «Дзвіночок», а потім учні Старомізунської з/о школи І-ІІІ ступенів імені В. Верховинця.

Діти вже не перший рік вітають наших працівників з Новим Роком і Різдвом Христовим. Прекрасні душевні привітання на свято склали вихованці цих закладів і їх вихователі. Діти  чудово співали і танцювали. Колективу підприємства виступи маленьких аматорів припали до душі - всім залом вони підхоплювали зворушливі пісні і колядки, що звучали, і аплодували в такт ритмічної музики, під яку танцювали маленькі артисти.    Співробітники лісгоспу подякували педагогам і вихователям цих закладів за багаторічну і плідну співпрацю з ДП «Вигодський лісгосп». 

Дата публікації: 28.12.2017 | Кількість переглядів: 942 | Детальніше...
Новорічні ялинки ДП «Вигодський лісгосп» 2018 року

Новорічні ялинки  ДП «Вигодський лісгосп» 2018 року 

Купити новорічні ялинки пропонує вам  ДП «Вигодський лісгосп». Наше лісове господарство багато років займається вирощуванням ялинок до новорічних свят. Ми гарантуємо нашим покупцям відмінну якість нашого товару - ялинки, ялички, а також забезпечуємо покупця повним пакетом документів. Наше господарство запрошує всіх бажаючих придбати  живі новорічні ялинки. Купити у нас новорічні ялинки  - значить купити якісний товар, кожна ялинка клеймується, і відповідає відповідній якості товару.

Дата публікації: 20.12.2017 | Кількість переглядів: 812 | Детальніше...
Розпочав роботу ялинковий базар

Адміністрація ДП «Вигодський лісгосп» організовула передсвятковий ялинковий базар, який функціонуватиме на прибудинковій площі біля кафе «Шанс» в смт. Вигоді та в садибі Шевченківського лісництва з 15 по 31 грудня 2017 року.

Дата публікації: 18.12.2017 | Кількість переглядів: 742 | Детальніше...
Учні шкільного лісництва за роботою

У Шевченківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів давно існує учбовий  гурток «Шкільне лісництво». Діти, а це учні 8-го класу, охоче допомагають лісівникам в посадках лісу, збору насіння, виготовляють і розвішують шпаківні, захищають мурашники. Ці роботи проводяться під керівництвом учителя біології Галини Миколаївни Тисяк і працівників лісництва.

За завданням майстра дільниці лісового розсадника Шевченківського лісництва  Федорич Наталії Василівни щосереди, щочетверга та щоп’ятниці діти приходять в лісництво разом з своїм наставником і займаються переробкою насіння й плодів для лісорозсадника лісництва - жолудів дуба, насіння бука та клена-явора, шишок з насінням ялини. 

Дата публікації: 14.12.2017 | Кількість переглядів: 840 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX