Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ГАЛУЗІ

Деревообробники просять Порошенка встановити чіткі правила збуту деревини


Назад Назад

Крім того, деревообробники просять чинного президента не допустити скасування мораторію на експорт деревини за кордон.

Представники деревообробної галузі просять президента Петра Порошенка встановити чіткі правила збуту деревини в Україні. Про це вони заявили сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент інтернет-видання UA1
Також деревообробники просять Порошенка не допустити скасування мораторію на експорт деревини за кордон. Українські деревообробники скаржаться на відсутність прозорої політики в лісопромисловій галузі.
"Ми сьогодні, маючи 9,6 млн гектарів лісових площ, можемо вийти на товарооборот до 30 млрд євро на рік. Для цього є всі можливості. Але для цього необхідна прозора, зрозуміла державна політика в галузі лісопромислового комплексу", – говорить голова Асоціації деревообробних і лісозаготівельних підприємств Західної України Ігор Соболевський.
Деревообробники кажуть, що у більшості з них, незалежно від регіону, який вони представляють, однакові проблеми – необґрунтована ціни на деревину, заборона на вирубку лісів, відсутність прозорого механізму продажу/купівлі необробленої деревини тощо.
За їхніми словами, сьогодні розроблено кілька законопроектів та положень, які схвалили представники асоціацій та подали до Держлісагентства, проте відомство їх не підтримало. На думку Соболевського, законопроекти, які приймаються у парламенті ставлять під загрозу існування галузі. Зокрема, він вважає, що шкодить галузі законопроект про концесії.
Представники деревообробної галузі кажуть, що президент уже підтримував галузь і хоч його накази не завжди виконуються, вони сподіваються, що він відреагує на їх звернення. В ньому зокрема йдеться про таке: "Ми звертаємося до нього, щоб він нас почув і взяв під особистий контроль, щоб не допустити напруги в галузі. Ми хочемо чесні правила на ринку деревини – не схеми та не закулісні переговори".

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX