Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ГАЛУЗІ

ПОВАЛИТИ ДЕРЕВО ЗА ХВИЛИНУ, РОЗПИЛЯТИ КОЛОДУ ЗА СЕКУНДИ: НА БУКОВИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЛІСОРУБІВ


Назад Назад

Учасників змагань випробували на точність і швидкість.
У Сторожинецькому лісгоспі на Буковині на швидкість і вправність змагалися найкращі лісоруби краю. Для турніру використали лише сухостій - жодне здорове дерево не постраждало, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.
Перше завдання на точність – спиляти дерево, аби воно впало у визначений бік. Погрішність – не більше півметра. Поруч вже заготовані колоди розпилюють упоперек. Зрізаний шмат колоди має бути ідеально рівним. 
Наступне завдання – відпиляти шматок колоди так, аби не зачепити лист фанери, на якому вона лежить.

Кращі буковинські лісоруби змагалися на швидкість і вправність
Повалити 20-метрове дерево за хвилину, за лічені секунди відсікти гілки і розпиляти колоду - на Буковині на швидкість і вправність змагалися найкращі лісоруби краю. Для турніру використали лише сухостій - жодне здорове дерево не постраждало.
ТСН. 19:30 Вчора, 20:52
Чи не найскладніше – відокремити гілки та сучки від вже поваленого дерева. Тут, окрім точності, важлива і швидкість – досвідчені лісоруби впораються з 7-метровою колодою менш ніж за півхвилини. Утім, деякі учасники просто вражають своєю швидкістю – виконують завдання за 16 секунд.
Поки лісоруби б’ють рекорди швидкості та точності, поруч різьбяр бензопилою на очах у відвідувачів творить дерев’яну скульптуру. При цьому користується чотирма пилками.
Лісоруби зізнаються – уміння, які демонструють на змаганнях, навряд чи згодяться для щоденної праці у лісі. І тут-таки - просто на камеру - встановлюють рекорд України зі швидкісної заміни ланцюга на бензопилі: 11 секунд.

ВІДЕО
Кореспондент ТСН Олег Тудан 

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX