Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ГАЛУЗІ

ВИВЧАЛИ ДОСВІД СУСІДІВ, ПЕРЕДАВАЛИ СВІЙ


Назад Назад

 Делегація керівників, головних лісничих та спеціалістів підвідомчих підприємств і спеціалістів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  на чолі з начальником управління П.С.Пешком  відвідала ДП “Вигодське лісове господарство” Івано-Франківського ОУЛМГ.

 Метою  поїздки був обмін досвідом у питаннях лісокультурного виробництва, лісового насінництва та розсадництва. ДП “Вигодське лісове господарство” – це 60 тис. га лісів, 12 лісництв, нижній склад, автоколона, форельне господарство. А працює в цьому передовому колективі 400 чоловік.

 Гості із Поділля детально ознайомилися з Шевченківським лісництвом: відвідали майстерську дільницю з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою та в закритому середовищі. Тут вирощують модрину європейську, бук лісовий, ялицю білу, сосну звичайну, жорстку та кедрову, дугласію (псевдотсугу) тисолисту. Делегація оглянула й теплицю з різноманітним декоративним посадковим матеріалом у контейнерах.

 У лісництві діє тепличне господарство, побудовано багато коробів для вирощування садивного матеріалу в закритому середовищі. Тут використовують холодильну установку для зберігання посадматеріалу, адже посадка досить розтягнута в часі, оскільки у гірській місцевості  різні погодні та кліматичні умови на різних лісокультурних ділянках.

 Посадматеріал із закритою кореневою системою зараз вирощують у мішечках, пошитих на замовлення з агроволокна найменшої щільності. Це дає змогу кореневій системі дихати та пробиватися крізь стінки мішечка, який виготовлений з більш екологічного матеріалу (до цього використовували  поліетиленові мішечки).

 Посадковий матеріал, вирощений у  лісництві з надлишком, із задоволенням купують  підприємства Івано-Франківського та інших  обласних управлінь.

 Лісівники Хмельниччини  навчилися новому, поділилися власним досвідом  та зміцнили комунікацію між спеціалістами областей.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ 

 

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX