Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ ГАЛУЗІ

В обласному управлінні відбулася нарада директорів лісогосподарських підприємств


Назад Назад

 В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника управління Руслана Осташука відбулася нарада директорів лісогосподарських підприємств та начальників установи.

Наталія Мельничук, начальник відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер повідомила про обсяги реалізації продукції. Згідно з оперативними даними, обсяг реалізації продукції по управлінню за грудень 2017 рік склав 67,9 млн гривень при плані 55,3 млн гривень, що на 122,6 % більше. У грудні жодне лісове господарство не допустило спаду з реалізації продукції. ДП «Кутське лісове господарство», «Гринявське лісове господарство» та «Коломийське лісове господарство» досягли у реалізації більше 150 %.

Обсяг реалізації продукції згідно з поданими оперативними даними за 2017 рік склав 716,8 млн гривень, при запланованих 596,8 млн.

Про стан виконання аукціонних договорів та хід реалізації деревини 2017 року доповів начальник відділу лісових ресурсів Андрій Шпундра. Загалом на торги було виставлено 142,7 тис. м³ лісоматеріалів (пиловник, фансировина, баланси, техсировина виробничого призначення), продано 128,3 тис. м³. Від загального обсягу виставленої продукції за результатами загального аукціону реалізували 88% продукції, спецаукціону – 95%, електронного – 84%.

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів Михайло Старчевський повідомив, що державні підприємства Івано-Франківського ОУЛМГ у 2017 році збудували 36 км лісових доріг, капітально відремонтували 25,1 км. Супутникову систему навігації, що допомагає відслідковувати роботу і переміщення транспорту, встановлено на 10 екскаваторах лісових підприємств.

У 2018 році планується будівництво 38 км лісових автомобільних шляхів у Болехівському, Вигодському, Ворохтянському, Осмолодському, Брошнівському, Верховинському, Гринявському, Делятинському, Надвірнянському, Солотвинському, Коломийському лісгоспах.

Головний спеціаліст Геннадій Мельничук доповів про ведення мисливського господарства. Загалом, протягом 2017 року Івано-Франківське ОУЛМГ видало 171 ліцензію на добування мисливських тварин. Працівниками державної лісової охорони складено 110 протоколів на порушників правил полювання на суму 35 120 гривень. Також Геннадій Мельничук нагадав, що у грудні завершилося полювання на козулю європейську, самок оленя, кабана та зайця, але на січень 2018 року залишилося 16 ліцензій на добування самців оленя та 40 – на добування самців кабана.

Начальник управління Руслан Осташук подякував лісівникам за допомогу, яку протягом року надавали воїнам АТО, звернув увагу керівників підприємств щодо забезпечення охорони лісів від незаконних рубок, забезпечення 100 % електронного обліку деревини та заходів щодо запобігання незаконним проявам у лісовому господарстві, раціонального використання лісових ресурсів.

Прес-служба Івано-Франківського ОУЛМГ

 
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX