Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


Міністр екології подав прохання в Кабмін про ліквідацію Держекоінспекції

      Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак направив в Кабінет міністрів прохання про ліквідацію Державної екологічної інспекції України, пояснивши ліквідацію цілого відомства крайньою корумпованістю.

    Про це він сказав в інтерв'ю Фокус.  «Я вважаю, що вилікувати від корупції Державної екологічної інспекції неможливо», - сказав він.

Дата публікації: 16.11.2017 | Кількість переглядів: 2185 | Детальніше...
В облуправлінні відбулась презентація програмного продукту «Лісовпорядник»

Захід провели 8 листопада в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства для головних лісничих та інженерів лісового господарства. Участь у ньому взяли головні спеціалісти відділу лісового та мисливського господарства, охорони та захисту лісів облуправління, а також заступник начальника – начальник відділу лісових ресурсів та економіки Любомир Ничка.

Метою програми, яка перебуває поки що в стадії розробки, є полегшення та автоматизація проведення робіт з моніторингу стану лісового фонду. Наразі розробники програми – представники ТОВ «Софтілс» Ігор Алексіюк та Олег Тисяк репрезентують її лісгоспам, а враховуючи живе спілкування зі спеціалістами, які виконують лісогосподарські роботи, нотують для себе зауваження і пропозиції з їхнього боку, аби удосконалити програмний продукт.

Програмний комплекс «Лісовпорядник» наразі працює в тестовому режимі, і його використовують деякі лісгоспи інших обласних управлінь. Розробники обіцяють повну готовність програми на середину січня.

Дата публікації: 16.11.2017 | Кількість переглядів: 2614 | Детальніше...
«БІОЛОГІЧНА ПОЖЕЖА», ЩО НЕ МАЄ КОРДОНІВ

Всихання хвойних дерев набуває масштабів загальнодержавної біди

Спільна заява лісівників України і Білорусі
Під час візиту до України представників Міністерства лісового господарства Республіки Білорусь підписано спільну заяву від Міністерства та Державного агентства лісових ресурсів України у рамках спільної сесії Комітету по лісу і лісової галузі ЄЕК ООН та Європейської лісової Комісії ФАО.

Лісівники двох держав підкреслили необхідність розробки стратегії та комплексу заходів щодо запобігання та боротьби зі шкідниками і хворобами лісу в умовах зміни клімату з урахуванням транскордонного аспекту, а також проведення заходів з профілактики та боротьби з проблемою.

Спільну заяву підписали заступник Міністра лісового господарства Республіки Білорусь Леонід Дем’яник та заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар.

Дата публікації: 13.11.2017 | Кількість переглядів: 2589 | Детальніше...
Реформація, деградація чи профанація?

Лісова галузь роками потерпає від прогалин у системі управління Держлісагентства – відомства, яке опікується 73% державних лісів України. Законодавчі колізії і «чорні діри» у лісовій сфері – результат адміністративних змін часів Януковича. До так званої «реформи Мірошниченка» 2010-2011 року лісами опікувався Державний комітет лісового господарства (Держкомлісгосп), а його роботу координувало Міністерство охорони навколишнього природного середовища (сьогодні Міністерство екології). Реформа реорганізувала Держкомлісгосп у Держлісагентство і підпорядкувала його Міністерству аграрної політики. Держлісагентство мало управляти ресурсами, тобто господарювати у лісі, тоді як Мінагро – формувати і впроваджувати галузеву політику. Формула взаємодії, яка працювала в уяві реформаторів, в реальності функціонує лише на папері. А як інакше? Адже в Міністерстві агрополітики за ліси, які покривають 16% території країни та щороку приносять десятки мільярдів прибутку, відповідає… аж одна людина. Чи може одна, навіть мегафахова людина, формувати та реалізовувати політику цілої галузі? Фізично це неможливо, тож на практиці Держлісагентство, не маючи повноважень, пише для себе закони, які саме впроваджує і слідкує за їх дотриманням, саме господарює, саме розподіляє ресурси і саме себе контролює, як у пісні «сам п’ю, сам гуляю, сам стелю і сам лягаю». Така ситуація, по-перше, – родючий ґрунт для корупції будь-якого штибу. Високий рівень зловживань у галузі визнала навіть очільниця Держлісагентства Христина Юшкевич (щоправда, вже «екс»). По-друге, структура, яка фактично виконує законотворчу, виконавчу та контролюючу функції, апріорі не зацікавлена у проведенні ефективної державної політики та реформуванні.

Дата публікації: 13.11.2017 | Кількість переглядів: 2591 | Детальніше...
Новітні технології на службі у лісової охорони

Новітні технології на службі у лісової охорони. Проблеми незаконних рубок завжди були актуальними для Прикарпатського регіону. Вони не виникли за один день і не можуть розглядатися лише як проблема лісової охорони. Так, впродовж багатьох років працівниками підприємства фіксувались великі об’єми незаконних рубок, результатом яких були значні обсяги лісопорушень та завдані збитки інтересам держави. Матеріали про лісопорушення скеровувались на адресу правоохоронних органів, але не завжди могли бути скеровані до суду оскільки працівниками лісової охорони в багатьох випадках фіксувався лишень факт виявлення незаконної рубки без осіб, що були причетні до її вчинення. Таким чином дії працівника лісової охорони, який виявив лісопорушення могли бути розцінені як халатність.

Дата публікації: 10.11.2017 | Кількість переглядів: 2401 | Детальніше...
Держлісагентство оголосило результати конкурсу на посаду заступника начальника Івано-Франківського о

 

 

Держлісагентство оголосило результати конкурсу на посаду заступника начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Дата публікації: 09.11.2017 | Кількість переглядів: 2280 | Детальніше...
Щоб зменшити корупцію, потрібно змінити ментальність людей: інтерв'ю військового прокурора Західного

Олег Сенюк: «Щоб зменшити корупцію, потрібно змінити ментальність людей».Із зони проведення антитерористичної операції після ротації повернувся військовий прокурор Західного регіону генерал-майор юстиції Олег Сенюк. Наша розмова про військову юстицію в умовах особливого періоду та багато іншого. 

-- Олеже Володимировичу, що Вас найбільше вразило під час перебування у зоні бойових дій.
-- Під час спілкування на «нульовці» з солдатами відчувалося, що порівняно з минулими роками відбулися помітні зміни. Військовослужбовці непогано озброєні, матеріально і технічно краще забезпечені. Патріотичний дух солдатів й офіцерів, що стоять на передовій, дуже високий. Готові в будь-який час іти в наступ. Ми зможемо дати відсіч ворогу в разі будь-яких активних дій на лінії розмежування.

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 2324 | Детальніше...
Голова Держлісагенції України Христина Юшкевич подала у відставку

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич подала у відставку. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, - передає КНК Медіа. «Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення.

«Дорогі друзі, колеги! Прийняла для себе рішення і подала заяву на звільнення. Період роботи в лісовій галузі був не простим, але дуже цікавим. Багато речей вдалося. Багато що ще не реалізувалося. Так, в лісовому господарстві є зловживання, але в більшості в галузі працюють відкриті і щирі люди. Це дуже велика праця - садити і доглядати за сотнями гектарів лісу. Як жінка і мати впевнена, що ті, хто дають життя - мають велике серце. Всім лісівникам висловлюю щиру підтримку і повагу ", - сказано в повідомленні.

Дата публікації: 07.11.2017 | Кількість переглядів: 2087 | Детальніше...
Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гір

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака

Державне агентство лісових ресурсів України оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака.

Конкурс проводиться відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника Державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 998.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах у галузі лісового господарства не менш як два роки. Строк подання документів – два місяці з дня опублікування оголошення.

Дата публікації: 06.11.2017 | Кількість переглядів: 2066 | Детальніше...
На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам

 

 

На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам
Кабмін підтримав рішення про передачу у постійне користування НПП «Верховинський» двох земельних ділянок, які належали місцевим лісгоспам.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 2083 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ][ 34 ][ 35 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX