Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Державне підприємство
«Вигодське лісове господарство»
 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
НОВИНИ Новини галузі

НОВИНИ ГАЛУЗІ


Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гір

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака

Державне агентство лісових ресурсів України оголошує про проведення конкурсу на посаду директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва ім. П.С. Пастернака.

Конкурс проводиться відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника Державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 998.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії, стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менш як 10 років та досвід роботи на керівних посадах у галузі лісового господарства не менш як два роки. Строк подання документів – два місяці з дня опублікування оголошення.

Дата публікації: 06.11.2017 | Кількість переглядів: 1461 | Детальніше...
На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам

 

 

На Прикарпатті природному парку передадуть 12 тис. га землі, яка раніше належала лісгоспам
Кабмін підтримав рішення про передачу у постійне користування НПП «Верховинський» двох земельних ділянок, які належали місцевим лісгоспам.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 1455 | Детальніше...
Чому всихають сосни або невеселі роздуми про майбутнє лісів України

Видатний польський філософ і діяч в галузі охорони природи Ян Павліковський писав, що зовнішній вигляд нашої землі є свідченням духовної культури народу. Жахливий стан наших лісових ландшафтів в останні десятиріччя свідчить про те, що ця культура перебуває в глибокому занепаді. Невід’ємним елементом сучасних лісових екосистем України є куртини засохлих сосен із порижілою хвоєю, які досить широко поширились в лісових масивах від кордону з Польщею до кордону з Росією. Такого явища раніше ніколи не було зафіксовано за всю історію лісівництва. Жах ситуації в тому, що з кожним роком таких ділянок стає все більше . Моторошна картина сучасного стану наших лісів викликає глибоке занепокоєння про їх майбутнє. Причини цього жахливого явища офіційно не названі і, відповідно, не розроблені заходи щодо його подолання і упередження подальшого розвитку.

Дата публікації: 02.11.2017 | Кількість переглядів: 1493 | Детальніше...
Члени Громадської ради при Івано-Франківському ОУЛМГ висадили більше сотні молодих дерев

 Днями члени Громадської ради при Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства спільно із студентами провели акцію з висадки молодих дерев.

Для громадських активістів такі заходи вже стали доброю традицією.

Для озеленення обрали територію дендропарку ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Дата публікації: 31.10.2017 | Кількість переглядів: 1808 | Детальніше...
Волинські лісівники хочуть надзвичайного стану у лісах через короїда

Уже понад два роки волинські лісівники спільно з науковцями напрацьовують дієві шляхи боротьби зі шкідниками, які спричиняють масове всихання соснових насаджень. Влітку цього року у зонах ураження вивісили 1000 феромонних пасток, завдяки яким вдалося дослідити видовий склад шкідника. Спільно з лісівниками нагляд за шкідниками проводять науковці та спеціалісти лісозахисних підприємств. Як свідчать оперативні дані, заселення соснових насаджень шкідниками лісу, в тому числі верхівковим короїдом, неухильно зростає. На збільшення чисельності впливають як сприятливі для його поширення кліматичні умови, так і окремі недосконалі нормативно-правові акти, що регулюють порядок проведення заходів із поліпшення санітарного стану лісів на вражених ділянках. Площа осередків на Волині збільшується. З середини 2015 року з 1305 гектарів до нинішнього часу площа уражених насаджень зросла до 8642 гектарів.

Дата публікації: 30.10.2017 | Кількість переглядів: 1692 | Детальніше...
Галасюк: заборона на експорт кругляка не подобається нашим друзям у ЄС

Нещодавно Галасюк презентував пакет законопроектів, спрямованих на оновлення промислової галузі.

Віктор Галасюк, голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва розповів журналістові Едуарду Солодовнику у студії Радіо Hayat про те, як можна розвити позитивну динаміку промисловості. 
Радіо Hayat: Які труднощі в Україні існують для деревообробної промисловості, в тому числі, на законодавчому рівні? Навіщо потрібна норма з розстрочки ПДВ на деревообробне обладнання?
Віктор Галасюк: Деревообробна галузь сьогодні недооцінена в Україні, вона потребує правил гри, які дозволять підвищувати і виробництво, і зарплати. Простий приклад: в Польщі і в Україні абсолютно однакова площа лісів, причому поляки роблять товарної продукції – меблів, паперу тощо – на 28 мільярдів доларів, а ми - на 2,5 мільярди. 
Дата публікації: 25.10.2017 | Кількість переглядів: 1566 | Детальніше...
ЛІСІВНИКИ ВОЛИНІ ПРОВЕЛИ ВЖЕ ПОНАД 50 ВИЇЗНИХ СЕМІНАРІВ З ПИТАНЬ ВСИХАННЯ СОСНОВИХ ЛІСІВ

20 жовтня, Волинь відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В рамках робочого візиту глава уряду оглянув будівництво Волинського обласного перинатального центру, ознайомився з ремонтними роботами на дорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне та відвідав підприємство «Modern-Expo», де й відбулася зустріч з діловими колами нашого краю.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Дата публікації: 23.10.2017 | Кількість переглядів: 1474 | Детальніше...
Досвід Німеччини закладено в проекті Стратегії реформування лісового господарства України

 

Цього тижня делегація Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу перебуває в Україні з метою обговорення подальшої співпраці з Державним агентством лісових ресурсів України та підтримки реформування лісового господарства. Також до складу делегації входять науковці з Німеччини та Австрії.

Дата публікації: 18.10.2017 | Кількість переглядів: 1600 | Детальніше...
Рубати не можна, і не рубати теж: українські ліси потерпають від нашестя короїда

                          Сосни вмирають.

До багатьох проблем українських лісів кілька років тому додалася ще одна біда, масштаби якої вражають: майже 350 тисяч гектарів соснових насаджень вражено жуком-короїдом. А це площа, що дорівнює чотирьом Києвам!  Лісівники й науковці переконують: якщо не вирубувати хворі площі, матимемо не просто велику екологічну проблему, а й незворотні наслідки для економіки країни. Боротися ефективно з засиллям шкідника лісівники не можуть через законодавчі обмеження та спротив екологів. Рубати не можна, і не рубати не можна теж. І як знайти золоту середину в цій ситуації? 

Дата публікації: 18.10.2017 | Кількість переглядів: 1590 | Детальніше...
Пріоритет — чисте довкілля

Як ми вже повідомляли нижче, перебуваючи наприкінці  вересня  в рамках візиту Президента України на Прикарпаття, міністр екології та природних ресурсів України Остап СЕМЕРАК дав ексклюзивне інтерв’ю газеті «Галичина». Він поділився своїм баченням шляхів вирішення екологічних проблем на Івано-Франківщині, розповів про заходи, які нині ініціюють на державному рівні щодо поліпшення стану довкілля в Україні загалом та про нову державну  екологічну політику. Отож головні фрагменти розмови з міністром пропонуємо нині увазі читачів. 

Дата публікації: 17.10.2017 | Кількість переглядів: 1470 | Детальніше...
[ 1 ][ 2 ][ 3 ][ 4 ][ 5 ][ 6 ][ 7 ][ 8 ][ 9 ][ 10 ][ 11 ][ 12 ][ 13 ][ 14 ][ 15 ][ 16 ][ 17 ][ 18 ][ 19 ][ 20 ][ 21 ][ 22 ][ 23 ][ 24 ][ 25 ][ 26 ][ 27 ][ 28 ][ 29 ][ 30 ][ 31 ][ 32 ][ 33 ]
77552, смт. Вигода, вул. Д.Галицького, 40
тел./ факс: 61-7-04 e-mail: vygoda-dlg@ukr.net
© Всі права захищено.
Створення та підтримка сайту: ITLUX